NOOKA - hodinky z budoucnosti!

Mgr. Sandra Vasková
29.12.2010
  • Design

 

New York je městem budoucnosti! A ti, kteří jej mají v lásce, čerpají inspiraci právě tady. NOOKA je místní módní a designová společnost. V slangovém překladu znamená toto slovo Newyorčan. Étosem firmy je univerzální jazyk, který usměrňuje tvorbu produktů s rozšířenými funkcemi v návaznosti na jeho futuristickou filozofií.

Prvními produkty v portfoliu NOOKA jsou právě hodinky. Myšlenka jedinečného designu od návrháře firmy Matthewa Waldama přišla ve chvíli, kdy sledoval velké hodiny v londýnském hotelu a ptal se sám sebe, proč byl vzhled hodinek doposud tolik standardní. Okamžitě mu přišlo na mysl několik nápadů a ty si zapamatoval do svého návratu zpět do New Yorku. Poté na nich začal podrobněji pracovat a zanedlouho nechal některé z unikátních displejů patentovat.

Lineární a grafické zobrazení času v hodinkách NOOKA provokuje současné intuitivní vnímání času a přetváří jej spíše do abstraktní podoby. Nové technologie a použité materiály inspirují také ke zcela novému využití. NOOKA současně nabízí i unikátní sluneční brýle, pásky, hračky, parfémy, košile a další doplňky. Avšak nejvíce se stále zaměřuje na hodiny a brýle. A je téměř jisté, že jejich stylem a výzorem bude překvapovat i do budoucna!


Hodinky značky NOOKA je možné zakoupit na www.freshlabels.cz

Zdroj a foto : www.news.bgfashion.net

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30