Nová designová prodejna v Olomouci

Bc. Lucie Drahošová
6.10.2012
  • Design

Designový nábytek a doplňky jsou stále více vyhledávány i mezi českými zákazníky, bohužel příležitostí kde je sehnat není mnoho. Jásat proto mohou nově všichni, kteří to nemají daleko do hanácké metropole Olomouce. V obchodním centru Olomouc City byla totiž právě v těchto dnech otevřena nová prodejna s designovými lahůdkami Maxidesign.cz

Prodejna nabízí široké spektrum nábytku a doplňků, jako jsou vázy, židle, lampy, sedací vaky, stoly, umělé květiny, svíčky, nádobí, rozmanité drobné dekorace a mnoho dalšího. Zkušený personál vám navíc ochotně poradí, pokud si nebudete jisti volbou vybraného zboží, či vhodnou barvou.

Ze známých světových značek zde najdete produkty Fatboy, UP-ON, ASA Selection, Umbra, Blomus, Linum, SIA Home Fashion, Stardeco, Leonardo, a samozřejmě spousty dalších.

Novou prodejnu Maxidesign.cz najdete v obchodním centru Olomouc CITY na ulici Pražská 255/41, a sice v prvním patře. Otevřeno má prodejna ve všední dny od 10 do 21 hodin, o víkendu pak už od 9 do 21. Pro případné dotazy je vám k dispozici také mailová adresa obchod@maxidesign.cz, nebo telefonní linka 724 374 111.

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30