Nová designová značka Morrows vstupuje na český trh

Mgr. Sandra Vasková
25.11.2011
  • Móda

Na český trh vstoupila nová designová značka Morrows, za níž stojí tým mladých českých designérů. Přináší s sebou svěžích závan módních doplňků. Vyrábí a nabízí kabelky, tašky, obaly, interiérové doplňky i šperky, které okouzlí každého, kdo má rád jednoduchý a funkční styl. „Chceme k módnímu designu přistupovat neotřele, chceme pravidelně přinášet na trh netradiční nápady!" To Vám vzkazuje návrhářský tým!

Produkty značky Morrows jsou vyráběny z filcu. Gramáž, barevnost, tloušťka i pevnost přesně splňují požadavky na funkčnost jednotlivých výrobků. Materiál je velmi příjemný na dotek a při dodržení pravidel k údržbě se dá i bez problémů prát a čistit. „Vsadili jsme na jednoduchost, ale současně dbáme na to, aby naše výrobky vypadaly atraktivně, příjemně se nosily a maximálně si zachovaly svoji funkčnost," svěřila se designérka a spolumajitelka značky Barbara Slezáková.

První doplňky z kolekce jsou vyráběny ve třech barvách - univerzální černé, konzervativní šedohnědé a svěží limetkové, a také v jejich vzájemných kombinacích. Zbrusu nová kolekce se chystá brzy rozšířit portfólio značky, a to o nové barvy i kombinace s dalšími materiály. K dostání v ní budou pánské tašky, designové tašky na notebooky, obaly na smartphony i tablety. Ochuzeny nebudou ani interiéry, pro které má značka ve své dílně již také přichystáno vybavení. Přibudou i speciální limitované edice k nejrůznějším příležitostem. První z nich, na kterou se můžete těšit již nyní, bude růžová kolekce ke sv. Valentýnu. Předem však ještě přibude něco pro milovníky plesů. „Pro nadcházející plesovou sezónu máme připravenou stříbrnou kolekci šperků pro ženy i muže," pokračuje Slezáková.

Výrobky značky Morrows je možné zakoupit v internetovém obchodě na www.morrows.cz nebo prostřednictvím přímých prodejců - Morrows Madam nebo Morrows Man. Poohlédnout se po nich můžete také v řadě obchodů s designovými produkty a módou. A pokud rádi cestujete za uměním, najdete je i na dalším ročníku pražského Designbloku nebo na zahraničních veletrzích designu v Miláně nebo ve Frankfurtu nad Mohanem.

Zdroj a foto: www.morrows.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30