Nově vyvinuté nástěnné hodiny NOOKA potřebují pomoc!

Mgr. Sandra Vasková
5.5.2011
  • Design

Jak sám designér Matthew Waldman přiznává, již od prvních kousků hodinek značky NOOKA se lidé vyptávají, kdy už konečně společnost uvede na trh také nástěnnou verzi? Odpoveď zní - tady a teď! ALE! Nyní však pouze v limitované edici, protože výroba je přece jen trochu náročnější, zejména finančně. Uvidí se tedy, zda se tato verze setká s úspěchem ve světě. Již nyní lze jejich cenu odhadovat mezi 600 až 650 dolary. Budou tyto vzory dostatečně silné a úspěšné, aby obstály i v jiném formátu a byly žádané?

Populární hodinky NOOKA tedy nyní dostávají nástěnnou podobu a to hned se dvěma displeji - ZenV a Zirc. Jsou skvělým důkazem toho, že dobrý design je přeložitelný do více podob. Budou vybaveny autoaktivačním elektroluminiscenčním zadním světlem a rozměry svého hliníkového těla 9 x 9 centimetrů, horní šířkou 2,25 cm a spodním zúžením 1 cm.

Jak už bylo řečeno, v současné době se výrobci potýkají s ekonomickými bariérami a hledají ty, kteří by mohli přispět konkrétní částkou, aby hodiny NOOKA byly dostupné všem a napořád. Podmínky pro příspěvky naleznete na stránkách www.ckie.com/project/nooka-wall-clock.

Zdroj a foto: www.ckie.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30