Novesta - kolekce obuvi z domácí produkce

Mgr. Sandra Vasková
22.6.2011
  • Design

Slovenská značka obuvi Novesta, která po světě chodí již od roku 1992, o sobě znovu dává vědět! Jak jinak než svěžím a stylovým designem. Návrháři společnosti pilně pracovali na tom, aby znovu překvapili a potěšili, a tak nyní přichází s novou kolekcí, která je rozdělena hned do 3  kategorií - Street, Hobby a Professional.

Boty z kolekce Street představují textilní modely tenisek a městské gumáky. Charakterizují je syté výrazné barvy s úsňovými detaily. Naprostou vychytávkou se stává fakt, že tato odvážná limitované kolekce je z velké části ručně vyráběna. Každý z modelů je dostupný alespoň ve dvou barevných provedení. Z materiálů použitých na tuto kolekci jmenujme 100% bavlnu, přírodní kaučuk i úseň. Pohodlí Vám zajistí tvarované volitelné vystélky.

Kategorie Hobby a Professional, jak už vypovídá sám název, nabízí zájemcům modely pro volný čas i speciální pracovní gumovou obuv, jenž je převážně v tmavších odstínech, doplněna o bezpečnostní prvky. Ty představuje například ocelová špička, bezpečnostní nástavec či reflexní plocha.

Není divu, že značka Novesta sklízí úspěchy i obdiv všude, kam zavítá. Je to také tím, že spolupracuje i s jinými společnostmi, mezi které patří i Milion Dolar či Popular. Výjimkou není ani tvorba ve spolupráci s individuálními umělci, o čemž svědčí i samotná limitovaná kolekce výše uvedených bot. Jednou z takových designérů je i Petra Holíková z oboru Design obuvi na Fakultě multimediálních komunikací UTB ve Zlíně, která navrhla edici textilních tenisek.

Udělejte si již nyní poznámky do kalendáře, pokud se chcete o této značce dovědět více. Zúčastní se totiž čtyř festivalů - dvou českých a dvou slovenských. Festivalové léto zahájí 2.července prodejní akcí v rámci oblíbeného festivalu Rock for People v Hradci Králové. Dále bude následovat Orange Music Summer na Ružinej pri Lučenci i sprnový outdoorový prodej na českém festival Truntov 2011. Nedočkavci ještě tento měsíc mohou zavítat na akci s názvem Pohoda Trenčín.

A kdyby náhodou hrozilo, že všechny datumy jsou pro Vás passé, není třeba věšet hlavu. Již od 1. Května si můžete tuto fajnovou obuv zakoupit přes e-shop přímo z pohodlí Vašeho domova, a to nastránkách www.maxidesign.cz. Nakoukněte!

Zdroj a foto: novesta.sk, novestadesign.sk

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30