Oáza v poušti od Studia Aiko

Mgr. Sandra Vasková
18.10.2011
  • Architektura

Zbrusu nové řešení, jak bydlet v poušti luxusně! Studiu Aiko se podařil mistrovský architektonický kousek v podobě Desert house, který je tvořen převážně z kamene, betonu a skla, ale přesto musí učarovat každému. Navenek lákavý, uvnitř elegantní.  Pojďte s námi na malý exkurz.

Jak si můžete všimnout, domek je přízemní, odolný vůči proměnlivým povětrnostním podmínkám. Má dokonce malou verandu, kde můžete využít pálivého sluníčka k nachytání bronzu. Interiéry Vám pro změnu nabídnou úkryt i stín, pohostí Vás posezením u domácího krbu, výhledem široko daleko skrze téměř prosklené zdi, bazénem pod stříškou i pohodlným a stylovým vybavením.

Studio Aiko je izraelské designové studio, které v roce 2005 založili pánové Yair Alony a Meny Hilsenrad. Ti mají oblibu ve vizuálních efektech a hojně také do svých projektů zahrnují. Jejich výsledná díla bývají již zpravidla velmi kvalitní, usilující o dokonalost, o symbiózu obnovy, vylepšení a odborných znalostí. „Kvalita práce je pro nás velmi důležitá. Studio Aiko se zavazuje k produkci díla té nejvyšší kvality pro své klienty," potvrzují ze studia Aiko.

Zdroj a foto: www.studio-aiko.com

doprava zdarma
objednávky nad 2 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30