Oblíbení Flintstoneovi už fušují i do bot Adidas

Mgr. Sandra Vasková
25.7.2011
  • Móda

Adidas poslední dobou oživuje své kolekce o netradiční, někdy až zarážející, přesto vtipné prvky. Tentokrát padla volba na dobu kamennou. Designérský tým se nechal inspirovat oblíbeným seriálem The Flintstones a propůjčil si od nich jejich nejmilejší kostěné předměty. Podívejte se, jak to všechno dopadlo.

V čele spolupráce stál návrhář Jeremy Scott, který zmíněný seriál zbožňuje a rozhodl se jej v módě spojit s tradičními třemi proužky od společnosti Adidas. Na přední straně bot uvidíte jako dominantní položku tři kosti, které jsou zde jakoby místo šněrování, u lodiček slouží namísto mašličky. Jistě jste si také všimly, že i barvy jsou sladěny a hodně připodobněny Flintstonovic stylu odívání. Přináší zkrátka punc stylu i originality. Boty Vám poslouží do pohody i nepohody, ke všednímu nošení i zvláštním příležitostem, sami si zvolte.

Nutno dodat, že firma Adidas, mnohé tomu naznačuje, začíná posouvat hranice možností i designu, jak jej ještě neznáme. Obuv je zaměřena především na náročnější uživatele, kteří mají rádi výstřednosti a chtějí pomocí oblečení vyjádřit jedinečnost své individuality. Tato kolekce vlítne oficiálně na pulty obchodů nejpozději v září tohoto roku a bude vládnout období podzimu a zimy.

Zdroj a foto: kixandthecity.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30