Obrazy „šité na míru" skvěle ozdobí váš interiér

admin
19.11.2010
  • Design

Zcela nový internetový projekt www.obrazynamiru.cz od společnosti Profimedia spatřil nedávno světlo světa. Můžete si zde vybírat z více než 23 000 motivů, které vyzdobí váš interiér. Chcete jít s dobou? Máte chuť ohromit své přátele něčím neobyčejným?  Chopte se jedinečné příležitosti. Tyto obrazy se stávají čím dál více populární a jsou velmi působivými moderními doplňky současnosti. A co tak obraz dle vašeho přání? I to je možné!

Databáze nabízí nejen klasické náměty - lidé, příroda, apod. Objednat si můžete též produkty s historickými snímky, reprodukce dobových plakátů i slavných malířských děl a mnohé další varianty. Mezi nejoblíbenější prozatím patří např. letecké záběry, retro snímky, fotomontáže i vesmír. Nabídka je návštěvníkům přizpůsobena tak, aby mohli snadno i rychle vyhledávat zvolená témata obrazů. V případě nesnází se mohou obrátit i na samotného interiérového designéra Davida Plouhara. Odkaz na něj najdete na výše uvedených stránkách v sekci Poradna.

Tyto obrazy si můžete pořídit již od 1040 Kč i s dopravou. Firma také na těchto stránkách nabízí možnost zakoupení dárkových poukazů na zhotovení obrazu podle vašich představ pro přátele, blízké a další osoby. Stejně tak vám vytiskne zvolenou fotografii na fotopapír, kapa desku či plátno.

Už máte vybráno?


Foto a zdroj : obrazynamiru.cz

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30