Okouzlující interiéry v Almi Décor

admin
26.11.2010
  • Interiér

Pro ty z vás, kteří chtějí mít ve svém bytě něco víc a jsou ochotni si za to náležitě zaplatit, je Almi Décor stoprocentně to pravé! Jistě, existují obchody, kde mají taky zajímavé a krásné věci, ale má je spoustu lidí. Pokud si něco pořídíte v Almi Décor, tak se myslím nemusíte obávat, že se vám u většiny známých stane, že mají to samé.

Tento báječný obchod můžete v České republice najít v Praze na dvou místech, konkrétně v OC Palladium (tam se nenechte zmýlit tím, že je až v posledním patře, kde jsou jen samé restaurace) a poté na Novém Smíchově.

Musím přiznat, že jsem tento obchod objevila úplnou náhodou. Zvenku si říkáte, že to nebude moc velké, ale když pak procházíte několika místnostmi, které jsou tak jedinečné, že si v duchu říkáte jen: to chci, to chci, to chci, to chci. Nepřeháním.

Na stránkách najdete jedno moc hezké čínské přísloví, které říká, že když si najdete práci, která je Vaší vášní, není to práce. Jak moc pravdivá jsou tato slova, Vám dojde při procházení v Almi Décor.

Jelikož jsou před námi za chvilku Vánoce, tak v aktuální nabídce najdete hlavně předměty, co se tohoto tématu týče. I když jsem se za žádného milovníka Vánoc nikdy nepovažovala, tak jsem při pohledu na ozdoby na stromeček v Almi Décor našla přece jenom trochu sympatií k této české tradici.

Vánoční kolekce 2010 je rozdělena do několika stylů. První Glamour je určen pro milovníky moderního designu-najdete zde krásné ozdoby (vánoční koule, jeleny, andělé, vázy, atd.).   Všechno v bílé krémové barvě s nádechem stříbrné nebo zlaté. Druhá kolekce se jmenuje Tiffany. Ta obsahuje různé sošky, ozdoby jak na vánoční stromeček, tak i jako pouhá dekorace. Tiffany kolekce se nese v duchu barev jako jsou krémová, béžová či hnědá. Další kolekce Caramel má představovat Vánoce minulých časů, kde je vše inspirováno přírodou. Starodávné ozdoby, houpací koně, sošky, Santa Claus, ptáčci v kleci, svícny a spoustu dalšího. Každý si zde najde to své. V poslední kolekci Velvet by si měli najít své ženy, pro které jsou Vánoce něčím víc než jen zvyky a dárky. Barvy jsou tedy více výrazné-fialová a modrá. Vybrali jste si?

Foto a zdroj : almi-decor.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30