Open Air Arena Betlémské náměstí hýří kulturou

Bc. Lucie Drahošová
15.8.2012
  • Události

Nevíte-li kam za krásného slunečného odpoledne v Praze zavítat, pak vás možná zaujme kulturní program pořádaný Galerií Jaroslava Fragnera, a to v širokém časovém rozpětí od května do října. V nabídce je divadlo, hudba, výtvarné umění i architektura, to vše pod názvem Open Air Arena Betlémské náměstí. Ve čtvrtek 6. září přitom akce vyvrcholí, a program bude skutečně nabitý.

Projekt Open Air Arena Betlémské náměstí i až do podzimu nabídne řadu koncertů, výstav a divadelních představení. třeba divadelní představení Reliquiarum show Depresivních dětí, Improvizi, či Bratry Karamazovi Divadla Štěstí, koncerty skupiny Abigail Ybarry a DJ uskupení DUBSTEBLOG.

Velkým lákadlem ale bude zejména začátek září, který nabídne vyvrcholení programu akcí Betlémská kulturní noc. Ve čtvrtek 6. září se v rámci této akce ke Galerii Jaroslava Frangera přidá dalších patnáct institucí z okolí pražského Betlémského náměstí a návštěvníkům bude k dispozici pestrý a nabitý program. Konkrétně se do projektu přidá Blues sklep, Botas Concept Store, CP1 Café & Bistrot, Divadlo Na zábradlí, Futurista Universum, Galerie FotoGrafic, Galerie Jedné věci, Galerie U Betlémské kaple, Kino Ponrepo, Krásný ztráty, Literární kavárna Řetězová, Standard Cafe, U Kunštátů, Ztichlá klika a Národní muzeum - Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur.

Pro příchozí bude tato pestrá škála institucí znamenat nabídku několika vernisáží, komentovaných prohlídek, koncertů či divadelních performancí, v plánu je také zajímavý workshop a promítání němých filmů s živým hudebním doprovodem.

Zaujmout by vás mohla konkrétně třeba výstava malíře a grafika Michla Fingestena, výstava fotografií z Tibetu herečky Jany Hubinské, výstava soch Josefíny Duškové, přednáška o Vojtovi Náprstkovi, velkoformátové fotky Filipa Habarta, výstava autorů Skupiny 42, sklářská výstava, improvizované písně Jakuba Trojáka, představení inspirované tvorbou Woodyho Allena v podání dvojice Machalíková-Malaníková, nebo třeba němé filmy. V nabídce je to ale ještě mnohem více. Podrobný program a doplňující informace najdete na stránkách www.gjf.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30