Originální boty Jellyfish

Bc. Lucie Drahošová
10.5.2011
  • Móda

Většina dam doslova „ulítává" na netradičních šik a stylových botách. Pokud patříte mezi ně, pak byste se měly seznámit se značkou Jellyfish, která vyrábí ručně malované boty, u kterých máte jistotu originálu, a díky prvotřídním designérům i garanci oslnivého stylu.

Ať už sháníte baleríny, kozačky, lodičky, a nebo boty třeba ani vůbec nesháníte, u Jelllyfish si vyberete, a možná dokonce více než jedny. Moderně šité boty značky Jellyfish jsou zdobeny ruční malbou s moderními vzory a obrázky, od portrétů, komiksových obrázků, zvířátek, přes vozítka až třeba po sladké dortíky. Ať už jste pro veselé motivy, pro eleganci nebo pro záhadné tajemno, u Jellyfish si vyberete. Černé, zelené, růžové, a nejčastěji se všemi barvami duhy, to je Jellyfish.

Za veškerou tvorbou značky Jellyfish, ať už jde o obuv nebo jiné doplňky, stojí manželská dvojice Courtney a Philip Masonovi, jejichž talent přináší zábavu a svěžest na vaše nožky, nebo v podobě stylových kabelek i na vaše ramena.Těžko říct, kde se to v mladém manželském deignérském páru bere, ale jejich tvorba je prostě dokonale výjimečná.

Hlavním cílem značky Jellyfish je vnést čerstvý vítr do módní branže, a podpořit kreativitu designu.  Jejich boty, které jsou díky ručnímu malování vždy stoprocentním originálem, jsou tak úžasné, že můžete bez ostychu váhat, jestli jde ještě o módu, nebo už o umění.

Kromě bot si u Jellyfish můžete pořídit kabelky, peněženky nebo obaly na brýle, vše samozřejmě ve vysokém stylu, pro mladé i starší. Pokud si navíc v široké nabídce Jellyfish nevyberete, ochotně vám boty vyzdobí podle vašeho vlastního návrhu, a do sedmi dní vám připraví model šitý na míru, jaký skutečně nebude mít nikdo jiný.

zdroj a foto: studiojellyfish.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30