Originální, designová akvária od Reef One

Dagmar
18.2.2011
  • Design

Britská společnost Reef One představila svou novou řadu akvárií Life Collection, spadající pod produktovou značku biOrb. Ta se za léta své existence stala synonymem pro styl, technologický pokrok a kvalitu. Nová, elegantní akvária jsou na trhu k dostání ve třech různých velikostech a třech různých barvách. Krom inovativního způsobu filtrace, který napomáhá udržet vodu hodnotnou a průzračnou, disponuje tato řada navíc inteligentním LED osvětlením.

Life Collection zahrnuje tři různé velikostní kategorie - 30, 45 a 60 L, všechny tři velikosti jsou dostupné ve třech možných barvách - červené, bílé a černé. Akvárium je, stejně jako většina produktů Reef One, vyrobeno z akrylového skla, které je díky svým specifickým vlastnostem pevnější, lehčí a vhodnější k různým povrchovým úpravám. Life Collection má přední a zadní stranu křišťálově průzračnou a boky, spodní a vrchní stranu lakovanou na příslušnou barvu. Inteligentní systém LED osvětlení mění intenzitu světla během dne, od východu slunce až po jeho západ, a v noci plynule přejde do rozptýleného měsíčního svitu. Nejen že tento systém poskytuje přirozenější a zdravější prostředí pro ryby, navíc svému majiteli připraví fascinující pozorování nočního života pod vodou. K dostání jsou tyto tři nová akvária na stránkách výrobce ve finančním rozmezí podle velikosti od 3600 - 4800 Kč.

Společnost Reef One se zabývá vývojem průkopnických technologií a produktů a za dlouhá léta své existence už pronikla do 20 různých zemí celého světa. Jedním z velkých úspěchů firmy je právě produktová značka biOrb, pod kterou společnost vyrábí originální a inovativní produkty v oblasti akvaristiky. Jednou ze společných vlastností těchto výrobků je moderní, pětistupňový způsob filtrace, neustále zdokonalující kvalitu a čistotu vody. Systém spočívá v biologické, chemické i mechanické filtraci, díky které je životní prostředí ryb neustále kvalitní a zdravé a voda je stále dostatečně okysličena.

Zdroj: reef-one.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30