Osobité bambusové obaly pro iPhony a iPady

Mgr. Sandra Vasková
9.9.2011
  • Design

Ekologická, kvalitní a velmi pěkná malá umělecká díla. To jsou nové bambusové obaly pro iPhony a iPady. Ty si své „oblečky" mohou vybrat hned z několika motivů, které hýří svěžím a moderním designem.

Běžné látkové, kožené či koženkové obaly již známe, přijít s novinkou bylo skoro nutností. A do toho se odvážně pustila webová stránka Grove! S těmito obaly rozbití telefonu hrozí jen těžko, zato hrozí, že díky nim budete středem pozornosti a zvědavých pohledů.

Jsou vyrobeny z detailně opracovaného bambusového dřeva, které je ručně tvarované a ořezávané. Dřevo je po zpracování pokryto celkem čtyřmi vrstvami vosků a kvalitních olejů, jež slouží jako ochranný nátěr. Nabídnou se Vám hladké i speciálně vyřezávané vzory, které byly na obal navrženy talentovanými ilustrátory z celého světa. Ty jsou na dřevo zvěčněny pomocí laseru a nejnovějších technologií. Kapsičky na uvedená zařízení jsou vybaveny také stříbrnými či černými kovovými komponenty, to aby bylo vše dobře jištěné a pohodlně a bezpečně usazené.

Obaly, které Vašim „každodenním společníkům" dají osobitý vzhled i charakter a ochrání je, jsou jistě dobrou investicí. K zakoupení jsou od 89 dolarů a k vidění a důkladnému prozkoumání na stránkách www.grovemade.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30