Kovový otvírák na láhve od piva Umbra Buddy měděný 11x5x3cm

329,- Kč s DPH
na dotaz
Nelze objednat

Specifikace

Kód: 480324880
Výrobce: Umbra
Barva: měděná
Rozměr: 11x5x3 cm

Popis

Designový otvírák na pivo.

Hledáte ideální dárek pro pány - partnera, tatínka, bratra, syna, strejdu, švagra či tchána. Kupte mu tento otvírák na láhve od piva, určitě mu tí uděláte větší radost než jakýmkoliv měkkým dárkem :-). Super dárek na léto.

Značka: Umbra

UMBRA - Kanada

Pokud holdujete originalitě, funkčním bytovým doplňkům a modernímu minimalismu, pak si určitě padnete do oka s kanadskou značkou bytových doplňků Umbra.

Značka Umbra působí na trhu bytových doplňků již od roku 1979, kdy její základy položil designér Paul Rowan. Podle vyprávění tehdy nemohl sehnat doplňky do svého vlastního bytu, a tak se rozhodl vytvořit si vlastní. Jeho originální a minimalistické funkční pojetí bytových doplňků si však obratem získalo obdiv široké veřejnosti a drží si jej dodnes.

Portfolio značky Umbra zahrnuje především dekorace a doplňky, které vždy upoutají netradičním minimalistickým designem s důrazem na funkčnost. Nabídka zahrnuje například designové hodiny, fotorámečky, police a věšáky, šperkovnice, nástěnné dekorace či doplňky do kuchyně a koupelny. Hlavním záměrem značky Umbra je přitom přinášet kreativitu předmětům denní potřeby, a to právě prostřednictvím originálního designu.

dále nabízíme

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30