Pantofle Lasso si můžete ušít sami

Bc. Lucie Drahošová
26.3.2013
  • Móda

Ať už pro návštěvy, nebo za občasných chladných zimních rán, se hodí mít někde v záloze teplé a pohodlné domácí botky. Díky značce Gaspard Tiné-Ber?s vám navíc nezaberou mnoho místa, a ještě vás zapojí do vlastní „výroby" obuvi. Jakt o? Jejich boty Lasso jsou totiž rozložitelné jako stavebnice, a sami si je můžete kdykoliv znovu „ušít".

Pantofle Lasso jsou založeny na kombinaci minimalismu, funkčnosti a hravosti. Šedivé pantofle vás na první pohled možná nijak nenadchnou, podstatné ale je, že jsou skvěle funkční a zahřejí vaši nohu doma, ve škole, v nemocnici, a zkrátka kdekoliv kde zrovna potřebujete přezůvky.

Zejména pro větší zařízení je pak výhodou skladnost bot, které je možní rozložit do tvaru pruhu hrubé látky, a takto složit jednotlivé páry na sebe jako výkresy. Za použití přiložené barevné tkaničky je pak možné za pomoci jednoduchého postupu boty opět „ušít", což je jistě zábavné, a pro mnohé vaše návštěvy se může tato činnost stát i oblíbenou aktivitou. Pro ozvláštnění designu jsou tkaničky, spojující svrchní část boty s podrážkovou částí, v různobarevných provedeních, takže boty skvěle oživují, přestože plní především svou praktickou funkci.

Vymyslet dokonalý design a provedení bot znamenalo pro pařížské tvůrce vyzkoušet celkem 164 variant rozdílných mnohdy v naprostých detailech, až je tu nakonec tato finální verze bot, zahrnující stěžejní díl boty z vlněné plsti, koženou podešev a bavlněné tkaničky v pěti různých barvách.

Lasso pantofle jsou aktuálně již k dostání přes internetovou objednávku, a vyjdou vás na 27 britských liber, tedy něco málo přes osm set korun. Za tuto cenu vám výrobci nabízí hravý produkt ze stoprocentně přírodní bavlny, kůže a vlny, a navíc vás může hřát pocit, že jste nabídli výdělek osobám se speciálními potřebami - právě ty totiž majitelé firmy pro výrobu Lasso bot zaměstnávají.

Zdroj a foto: http://www.kickstarter.com/projects/1851515588/lasso-your-very-own-must-have-slippers-for-ultimat?ref=live

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30