Papírové šaty neoblékají jen dětské panenky

Mgr. Sandra Vasková
11.10.2011
  • Móda

Úžasné papírové rekvizity vytvořil Matthew Brodie k focení pro březnové číslo časopisu Madame. Trendy, stylový a jedinečný design! Extravagance jde na odbyt!

A to Brodie dobře ví. Proto se nebál vyrukovat s těmito výtvory a představit je prostřednictvím fotografií čtenářům zmíněného magazínu. Pan Matthew Brodie a jeho mimořádně talentovaný tým vytvořil vlastní zátiší i modely skutečných papírových oblečků. „Byla to největší zábava, a zároveň můj nejnáročnější kousek," potvrzuje Brodie. S rolí papíru a hodně vytrvalosti se Brodie se svými kolegy pustil do boje a výsledek se vyplatil. S nůžkami a dalšími potřebami v rukou vyprodukoval celkem 5 úžasných modelů, do kterých pak nasoukal nadšené modelky.

Návrhářem mu byl John Galliano. Ale vše nebylo tak jednoduché, jak by se dalo vyvodit. Na konečném výsledku Brodiho tým doslova dřel ve studiu noci i dny, stříhal hromady papíru, slepoval je, kroutil, krepoval a vše bylo tak trochu metoda pokus-omyl. „Papír není poddajný materiál, ale nakonec jsme jej překonali a teď se můžete podívat na to, jak to dopadlo," dodává na závěr Brodie.

V těchto šatech se sice po ulicích zřejmě neprojdete, určitě ne v dešti. Ale jsou dobrou inspirací k tomu, že tvořit a vyrábět se dá téměř z čehokoliv cokoliv! Zkuste si je spichnout jen tak pro radost i Vy doma, třeba si při jejich výrobě užijete stejnou legraci jako autor těchto šatů.

Zdroj a foto: http://matthewbrodie.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30