Pave - více než jen pouhý obchod s koly

Mgr. Sandra Vasková
8.6.2011
  • Interiér

Jízdní kola zobrazená v protisvětle boxů! Hlavní znak tohoto „světa" kol v Barceloně, který navrhl architekt Joan Sandoval. Obchod nazvaný Pave obsahuje mimo jiné také knihovnu, kde si zdejší zákazníci mohou v klidu vypít kávu a přečíst časopisy o cyklistice. Taktéž je zde k dispozici salonek, kde se mohou podívat na důležité závody v televizi i sprchy po osvěžení po náročném tréninkovém dni.

Celý projekt ve spolupráci s majitelem obchodu, který je nadšencem a vášnivým uživatelem jízdních a cyklistických kol Javierem Mayem, začal již před devíti měsíci. A ten se také rozhodl spojit svou myšlenku a zrealizovat ji společně se zmíněným architektem. Do prodejny vede betonový vstup s názvem prodejny, který se podobá startovní čáře klasického cyklistického závodu. Místní úložný prostor zabírá 700 m2, kde si do sytosti mohou všichni zájemci prohlédnout a prozkoumat dostupné druhy zboží.


„Naším cílem je nabídnout návštěvníkům mnohem víc než jen pouhý obchod s koly. Chceme jej udělat více interaktivní. Zde mohou například s námi sledovat v televizi přenos Giro, Le Tour, Paříž Roubaix a další," významně dodává Maya.

Zdroj a foto: dezeen.com, adventure-journal.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30