Pentax Optio rs1500 zachytí všechny chvilky i úsměvy

Mgr. Sandra Vasková
22.3.2011
  • Technika

Přelomový fotoaparát je tu a hned v několika podobách. Přizpůsobte si jej podle svého vkusu a přání. Může se stejně dobře stát i Vašim dalším módním a osobním doplňkem.


Pentax Optio rs1500 je digitální fotoaparát určený pro každodenní použití v různých situacích. Na jeho předním panelu je umístěna funkce „lapač úsměvů". Odteď se budete i Vy neustále usmívat a tuto náladu si můžete navěky uchovat ve svém novém Pentaxu. Nechybí ani celá řada režimů fotografování, které umožňují si zařízení maximálně přizpůsobit, ani vizuální efekty, díky kterým budou Vaše fotografie vypadat jako živé.


14megapixelový fotoaparát je vybaven devíti efektivními filtry, včetně režimů „toy camera" a „fish eye" a dalšími patnácti scénickými režimy. Disponuje pokročilou automatickou detekcí obličeje a již zmíněnou technologií lapače úsměvů, jež automaticky spustí závěrku. Stačí jen  směrem k objektivu udělat „sýýýýýýýýýýýýýýýr" a snímek je na světě. Rychlost závěrky se pohybuje od 1/2000 sekundy až po 1/4 sekundy, umožňuje čtyřvteřinovou expozici v režimu noční scény s 4x optickým zoomem.

Je schopen natočit záznam až v 720p HD rozlišení, a nabízí též digitální panoramatický mód, jenž automaticky sériově nafotí tři snímky naráz. Odnímatelné kroužky objektivu je stejně jako obal možné vyměnit, jsou v dostání v oranžové a černé barvě. Fotoaparát sám o sobě nabízí 3palcový LCD displej, jeho rozměry včetně objektivu činí 9,2 cm x 5,6 cm x 2,1 cm a váží 130 g.

K zakoupení by měl být od 150 dolarů v bílé či stříbrné barvě. Do obchodů bude distribuován už za chvíli, v dubnu.

Zdroj a foto : designboom.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30