Pestrobarevné dědictví, které vydrží po generace

Mgr. Sandra Vasková
12.8.2011
  • Interiér

Všechny tyto fantastické pestrobarevné koberce současnosti byly navrženy designérkou Sonyou Winner, jež se této tvorbě věnuje už nějaký pátek a je v tom zatraceně dobrá. Koberce jsou graficky propracované, velmi originální a hýří všemi barvami.

Jsou navrženy tak, aby každý, kdo vstoupí do místnosti s kobercem, užasl a pochopil, jak významnou složku tvoří koberec jako součást interiéru. Zvolený koberec od Winnerové Vám do domu jistě přinese teplo, radost i pěknou ozdobu. Oživí Váš domov a zalije ho svěžestí a příjemnou, radostnou atmosférou.

První koberec, který Sonya navrhla, se jmenoval Kaleidoscope a v roce 2006 doslova způsobil senzaci, když se začal prodávat v obchůdcích Aram. Okamžitě byl nominován na cenu dekorace Elle. To znamenalo, že se jistě stane velmi oblíbený a vyhledávaný předními stylisty i náročnými zákazníky a známými osobnostmi. A tak tomu také skutečně bylo. „Chci vytvářet koberce, které jsou nadčasové. Ne ty, které jen patří do nějakého období či módního stylu," zdůrazňuje Winnerová.

Design jejích koberců se skládá z promyšleného míchání barev, jejich vrstvení a ručního vyrábění a kladení textílií. Můžete věřit i tomu, že jsou opravdu kvalitní a vydrží po mnoho generací zdobit Vaše příbytky. Sonya totiž spolupracuje s vysoce kvalifikovanými tkalci například z oblasti Káthmándú v Nepálu, kteří pocházejí z generace tradičních tkalců a řemesel a tomuto novému modernímu designu vštěpují hloubku i krásu a dotahují jej do konečného vytříbeného výrobku. Když si zakoupíte koberec této šikovné umělkyně, koupíte dědictví, které může být skutečným věrným doplňkem domácností pro několik generací Vaší rodiny.

Zdroj a foto: www.sonyawinner.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30