Pestrobarevný vlnící se nábytek rozesměje i zpříjemní bydlení

Mgr. Sandra Vasková
6.9.2011
  • Design

„Pan Smith 2 je druhou součástí revolučního vývoje židlí, kterou jsem původně navrhl již před 10 lety a nazývám ji Frank," to tvrdí samotný tvůrce a jedinečným designér v jednom - Anthony Hartley. Frank byl podle něj navržen s ohledem a s poctou židlím, které vznikaly již od dob architekta Franka Gehryho.

Hartleyova židle je vyrobena z laminované březové a leštěné překližky. Tento základ se později přetransformoval do současného Pana Smithe 2, který je jako křeslo vyroben a vyzdoben vícebarevným akrylem. Nelze si nevšimnout, že pruhy jsou zde hlavním poznávacím prvkem a doplňkem.
Pan Smith 2 se „narodil" na začátku tohoto roku a posouvá klasická křesla na úplně nový level, pochopitelně na mnohem vyšší. Vysoký lesk pruhů se zde střídá snad se všemi barvami duhy, avšak ty nejsou řazeny náhodně, nýbrž mají své jedinečné pořadí. Zákazníci si mohou vybrat, jaké barvy a v jakém pořadí budou na křesle umístěny. Jak to? Jednotlivá křesla Pana Smithe 2 jsou totiž vyráběna ručně na zakázku a navíc doručovány s certifikátem pravosti, jež jsou zakódovány do unikátního ztvárnění židle.

Věrný svým zásadám, Anthonyho nábytek vždy vyzařuje vysokou užitečnost i designovou vytříbenost a originalitu. Křesílka splní svůj účel, ať už je funkčního či estetického zaměření. Jsou pohodlná a mohou být použity pro domácnost i kancelář. Jsou zde však i další výrobky, které byste jistě „uživili" ve svém příbytku. Jsou jimi například úložné jednotky Edna 1 a Edna 3, které opět vynikají vysokou estetičností a množstvím barev a vlnek. Myslíte si, že by stály za to? Volba je jen na Vás!

Zdroj a foto: roundedoff.com, anthonyhartley.co.uk

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30