Piamo vám připraví lahodnou kávu v mikrovlnce

Bc. Lucie Drahošová
11.4.2013
  • Design

Šálek lahodné kávy je pro mnohé z nás nedílnou součástí každého příjemného rána či dne. A když se nám naopak černého moku nedostane, dovedeme být pěkně rozladění. Jak to ale vyřešit, když v dosahu není ani otevřená kavárna, ani funkční pressovač? Přece pomocí přenosné novinky Piamo!

Piamo je elegantní a jednoduché řešení pro všechny milovníky horkého kofeinového nápoje, kteří se občas přes den ocitají na místech, kde není k dispozici ani klasický pressovač, ani stylová kavárnička. Pokud je k mání alespoň mikrovlnná trouba, přenosný miniaturní pressovač Piamo zvládne vyrobit šálek lahodného moku za 30 vteřin, a přitom se s ním vůbec nenadřete.

Pressovač Piamo designově vychází z tvaru hrnečku, ve který se také ihned po přípravě vaší oblíbené kávy promění. Spodní část je tedy v bílém provedení, a připomíná klasický malý šálek. Nad ní je část v barvě - hnědé, červené, oranžové, která připomíná jakýsi nástavbový proužek hrnečku. Do něj při použití vložíte sáček s kávou nebo kávu namletou, přičemž tak bude sloužit jako zásobník, ze kterého si následně v mikrovlnné troubě uvaříte ono zázračné presso. Poslední, nejvrchnější část hrnečku je průhledná a mírně zkosená. Slouží jako zásobník vody pro výrobu kávy. Před „vařením" ji proto musíte naplnit vodou. Pak stačí vše zašroubovat do sebe, postavit Piamo do mikrovlnky a nastavit čas na třicet vteřin.

Za pouhou půlminutu dovede mikrovlnná trouba vodu v zásobníku zahřát a proměnit v páru, která kondenzovaná opět klesá dolu a překapáváním přes sáček s kávou vám vyrábí skvělý nápoj kapající přímo do spodního šálku. Příprava je tedy maximálně rychlá a jednoduchá, navíc Piamo je velice skladné a elegantní, takže je ideální i na cesty.

Velký potlesk proto zaslouží Christoph Meyl a jeho bratr Hendrik, kteří tímto „vynálezem" jistě rozzáří oči nejednoho kofeinového milovníka. Jedinou vadou na kráse Piama je, že se zatím sériově nevyrábí. Autoři návrhu ale doufají, že i tato drobná vada bude brzy minulostí.

Zdroj a foto: http://design-milk.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30