Písmenkové stolky

Bc. Lucie Drahošová
27.6.2011
  • Design

Vykašlete se konečně na všechny ty nudné a fádní stolky,a popusťte uzdu své fantazii! Kreativní netradiční prvky nábytku dokáží s interiérem skutečné divy. Pokud toužíte po změně, po něčem provokativním a veselém, můžete zvážit edici stolů ve tvaru písmen či čísel.

Váš interiér odráží váš životní styl, vaši image, a mnohé může vyjádřit i mnohem explicitněji, než by vás napadlo. Díky kolekci stolků ve tvaru písmen můžete stavět libovolná slova či zkratky, které mají třeba význam i skrytý, známý a čitelný jen vám samotným.

Italská dvojice designérů Alessandro Canepa a Andrea Paulicelli přišli s kolekci stolů ve tvarech písmenek abecedy (velkých i malých) a také číslic. Pomocí stolků s červenými, bílými či černými deskami můžete například ve svém domě prezentovat vaše jméno nebo třeba datum svatby s vaší polovičkou, ve firmě zase skvěle vynikne název či zkratka společnosti. Nábytek je vyroben z oceli a hliníku, takže je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Kromě provedení v černé, bílé a červené jsou na objednávku možné i další barevné varianty. Nohy stolků jsou klasicky v šedostříbrné.

Velikosti stolků odpovídají velikosti písmen, pohybují se ale zhruba okolo 47 až 60 cm. Výška je pak mírně nastavitelná díky šroubovacímu systému nohou - od 35 do 36,5 cm. Tento fakt oceníte především tehdy, kdy budete chtít stolky kombinovat, a vytvářet efekt navazování písmen s drobným překryvem.

Stolek tohoto typu si můžete pořídit i vy. Dodací lhůta je okolo tří týdnů, a ceny se liší podle velikosti objednávky. Za jeden písmenkový stolek zaplatíte 190 Euro, za dva 350, za tři 500, za čtyři 640 a za pět 775 Euro, což vychází na 155 Eur za jedno písmenko.

Jedinou drobnou nevýhodou, na kterou si budete muset zvyknout, je absence plné plochy. Stoly jsou vyřezány do tvarů písmen, se všemi jejich mezírkami a volnými prostory. Pokud se tedy rozhodnete pro stolek ve tvaru písmene „O", s umístěním předmětů v jeho středu nepočítejte.

Zdroj a foto: www.outdoorzgallery.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30