Počítačové retrobrýle jako skutečný módní doplněk

Mgr. Sandra Vasková
30.6.2011
  • Móda

Retro-hráči i nadšenci do netypické extravagantní módy nyní zaplesají! Budou milovat páry těchto 5dpi a 6dpi brýlí od designéra Dzmitry Samala.

Jsou navrženy tak, aby vypadaly přesně jako nízké rozlišení grafiky, což se ukázalo být super nápad. Imitují počítačovou grafiku z roku 1980, kdy ještě svět neovládaly současné revoluční technologie. Tyto brýle milují jasně modré, zelené a fialové barvy a jsou vyrobeny z formovaného plastu. Navíc jsou vybaveny tzv. pixelovým efektem a silně připomínají nám známé hry jako je Tetris, který možná ještě některým z Vás leží v šuplíku či na dně krabice schované ve skříni. Není tomu tak?

Zpět do starých časů a hold herní klasice! To přesně tento módní doplněk vystihuje. Pochválit za něj můžete Samala už proto, že se stejně jako většina ostatních umělců se nevěnuje stále novým (někdy naprosto zbytečným) vylepšením, ale oprašuje starou dobrou historii. Brýle je dokonce možno si objednat na webu designéra a to za cenu pohybující se okolo 185 Eur. Navrženy byly ve Francii, ale ručně vyrobeny v USA. Další důkaz, že jsou zkrátka světové!

Zdroj a foto: dmitrysamal.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30