Podívejte se na kreativní ztvárnění kanceláří světových firem: Google, Twitter, Cartoon Network, Discovery Channel

Mgr. Sandra Vasková
22.6.2011
  • Interiér

Kreativní a neobvyklé tvary, barvy, obalové materiály, umělecké deformace, doplňky i nejjemnější detaily. Tím vším a mnohými dalšími věcmi se zabývají velké firmy, které prodávají výrobky či poskytují služby po celém světě. Každá je nejen rozlišná svým posláním, nápady i realizací zmíněného, ale také prostředím a „zvelebenými" prostory, ve kterých denně fungují. Tento článek věnujeme designu, módě, kreativitě i šokujícím fotografiím!

Chcete vědět, kde vykonávají svou práci nejvýznamnější a nejlépe placení zaměstnanci světových či nadnárodních firem či individualisté? Jak vypadají „kutlochy" proslulých designérů, umělců a ředitelů, kteří sami udávají světové trendy? Myslíte si, že se spokojí s málem či dychtí po luxusu? Na snímcích jsou zachyceny pracovní prostory firem Apple, Autodesk,  Cartoon Network, Inventionland, Jacob Jensen Design, Discovery Channel, Google, General Motors, Microsoft či pracovna uznávaného designéra Karima Rashida i Konstantina Grcice.

Vyhodnoťte následující typy kanceláří a posuďte sami, která by se líbila právě Vám. Dokážete si také správně tipnout, kterým firmám patří?

Zdroj a foto: topdesignmag.com

doprava zdarma
objednávky nad 2 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30