Polibkem na plátno vytváří Natalie Irish umění

Mgr. Sandra Vasková
18.7.2011
  • Umění

Pár polibků na plátno a umění je dokončeno! S tím přišla mladá houstonská umělkyně, která tvoří obrazy svými otisky rtů. Natalie Irish, která se rozhodla pro svou tvorbu využít netypické techniky ví, že tento druh umění má něco do sebe. Díky tomuto jedinečnému přístupu k malbě dokáže vytvářet osobité, neotřelé a krásné portréty slavných i cizích osob.

Tajemství a kouzlo tkví v použití jasně červené rtěnky a našpulených rtíků. Její přístup je velmi kreativní a to celé tvorbě dává punc unikátnosti. Navíc je chvályhodné, že dokáže projevit svůj talent takovým způsobem, kteří jiní nevyužívají. Originalita se cení! Další úžasnou věcí je kvalita obrazu a skutečná podoba portrétů, které zobrazují reálné postavy. Například její portrét Marilyn Monroe je až neuvěřitelně opravdový a poctivě zpracovaný. Rozum zůstává stát nad tím, jak mohla vytvořit tak realistické dílko za pouhého použití svých mluvidel.

Nicméně pokud oplýváte uměleckými sklony, talentem či jen rádi tvoříte, můžete si také zkusit vyrobit něco podobného doma. Vytáhněte staré prostěradlo, ukradněte mamince či babičce potají rtěnku a líbejte, pusinkujte, otiskujte - tvořte! Nic Vám nebrání a možná budete mile překvapeni, co Vy sami dokážete!

Zdroj a foto: www.natalieirish.com

 

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30