Pořiďte si vraždu na polštáři

Mgr. Sandra Vasková
3.11.2011
  • Design

Případ vyřešen, pachatel bude co nevidět identifikován a dopaden! A jak to všechno skončí, to Vám prozradí nové polštáře od firmy Lost City inspirované forenzní scénou. K soudnímu zasedání Vás sice nedostanou, ale třeba se na nich leccos naučíte poznávat.

Na polštářích jsou zobrazovány motivy, které jsou v kriminální disciplíně považovány za důkazy, stopy na místě činu.  Zaujmou různými tvary, úhly, barvami i vzory. Rozstřiky krve vypadají opravdu věrohodně, proto bude možná lepší, když tyto vtipné polštářky napoprvé před návštěvou schováte. Ať je místo dobrou kávou nehostíte sprškou studené vody na vzkříšení. Dalšími motivy jsou také záhadné prameny vlasů, snímané otisky prstů i DNA analýza. To vše můžete mít i na Vašich polštářích vyšito. Jedná se o skutečně kvalitní ruční práci. I detektiv Columbo by z nich měl velkou radost.

Tato neuvěřitelná série polštářů přináší změny a obohacení do moderního designu současnosti. V New Yorku založená zmíněná společnost Lost City však nevyrábí pouze tyto druhy výrobků. Jen se podívejte, co všechno dokážou vymyslet. Jejich stránky www.lostcity.com jsou studnou inspirací. Ceny jednotlivých polštářů se pohybují v rozmezí cca 250 až 400 dolarů za kus.

Zdroj a foto: www.lostcity.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30