Posezení pro štěstí

Mgr. Sandra Vasková
5.2.2011
  • Design

Nyní budete možná překvapeni, co všechno Vám může přinést do života štěstí, pokud v to tedy věříte. Pověry, které se vážou například k padající hvězdě, čtyřlístku či kapří šupince, už známe. A co takové křeslo? Může Vám zajistit vytoužené štěstí?

Londýnské designérské studio 20age znovu oprášilo starý potah starého křesla a změnilo jej k nepoznání! Tomuto zastaralému nábytku k sezení se dostalo doslova barevně-duhové rekonstrukce, která oplývá svěžestí i unikátním designovým stylem. Můžeme o něm také říci, že je to křeslo velmi šťastné. A proč? Protože jeho nový kabát je tvořen za pomoci speciální tkaniny, která se skládá z drobných provázku, jenž jsou v Brazílii považovány za talismany. Ty se při obvyklém použití váží na zápěstí se třemi uzly pro štěstí. A při utahování každého jednotlivého suku byste si měli něco přát.

Křeslo má jméno Bahia chair a bylo přečalouněno pomocí žlutých sametových šňůrek a žluté a zelené bavlny s pěti tisíci brazilskými stuhami pro štěstí, které jsou na křeslo připevněny z jeho zadní strany. Na tomto příkladném kousku můžete vidět, jakým způsobem se snoubí anglický a brazilský design v podání Emmy Phelps a Mauricia Varlotta.

Zdroj a foto: 20age.com 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30