Pošlete svůj návrh na TALENT DESIGN 2010, máte na to už jen chvíli!

admin
25.11.2010
  • Design

Talent se má řádně ocenit a rozvíjet! To si jistě myslí Nadační fond pana JUDr. Martina Růžičky, který letos ve spolupráci s Fakultou multimediálních komunikací UTB ve Zlíně opět vyhlásil mezinárodní ocenění studentů designu - TALENT DESIGN 2010, jejíž podmínky si již nyní můžete pročíst na www.talentdesignu.cz. Cílem soutěže je ocenit výjimečné studentské práce. Do soutěže budou přijímány především díla z oblasti průmyslového, výrobkového (oděvy, boty, šperky, apod.), interiérového i grafického designu.

Závazným kritériem pro přijmutí a vyznamenání autorova díla je především kreativita a neotřelý návrh, inovativní a originální řešení, ohleduplnost při použití materiálů, komplexní kvalita i kvalita provedení a nakonec i ekologická podstata samotného výrobku a podpora trvale udržitelného rozvoje.  Každé soutěžní dílo se také musí povinně skládat ze tří částí - grafické, textové i digitální. Jsou zde však i další opatření, která musejí být dodržena. Více o nich se dočtete na zmíněných internetových stránkách.

Vítěz obdrží titul „Talent designu 2010" a k tomu úctyhodných 50 000 Kč. Druhý a třetí umístěný obdrží odměnu ve výši 25 a 10 tisíc korun. Porota však může mimo jiné udělit i další čestná uznání, která se budou pojit s odměnou 5 000 Kč. Tyto ceny však nejsou jediné. Další bude např. Cena primátora Města Zlína za vítězný návrh, Cena předsedy představenstva WLG Invest, a.s. s částkou 20 000 Kč, Cena společnosti Eurogalaxie, s.r.o. ve výši 15 000 Kč a Cena Design centra společnosti Tescoma, s.r.o. v částce 10 000Kč. Jistě sami uznáte, že ceny jsou skutečně velkou motivací.

Uzávěrka soutěže je tu cobydup, a to 26. listopadu. Vyhlášení výherců pak proběhne 22. února 2011. Soutěže se mohou zúčastnit všechny fyzické osoby, posluchači vysokých škol. A to jak jednotlivě, tak i kolektivně.

http://www.talentdesignu.cz/home

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30