Postavičky s prapodivnými ksichtíky okupují Austrálii

Mgr. Sandra Vasková
4.11.2011
  • Design

Numskull je možná malinko bláznivý, ale talentovaný umělec, který běhá jako zběsilý po Melbourne a pokresluje zdi různých budov. Své stopy zanechává také v Sydney a svým způsobem tak alespoň některé zpustošené ulice zkrášluje.

Numskull je ilustrátor, který míchá odstíny, tvoří obrazy a postavičky a tahá za sebou stále nějaký kbelík barvy. Jeho práce můžete najít v interiérech i exteriérech nahodilých budov. Mohou Vám tak zpestřit cestu do práce, školy či pohodovou procházku. Sám svoje díla popisuje jako mírně matoucí, ale docela líbivá. Drzost a odvaha mu tedy nechybí. Portfólio má plné nepředvídatelných a prapodivných postav jako z kanálu Cartoon Network, které jsou charakteristické svými výrazy v obličeji.

Obrázky jeho prací již oběhly celý svět. Pokud se tedy chystáte na cestu do Austrálie, můžete si je prohlédnout na vlastní oči a pořídit také vlastní snímky. Nebo také navštívit Numskullovu poslední výstavu, která se uskuteční 24. listopadu v sydneyské galerii Darlinghurst a bude hostit celou řadu podivně nádherných maleb od tohoto prazvláštně kreativního umělce.

Zdroj a foto: www.aconnectedlife.com.au

 

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30