Postel v krabici

Bc. Lucie Drahošová
23.5.2012
  • Design

Ložnice, zejména pak postel, by měla být prostorem odpočinku, ale samozřejmě také soukromí. Ne vždy je to ovšem možné. Pokud toužíte po privátním prostoru například i v malometrážním bytě, je tady Bed In Box.

Ano, Bed In Box, doslova postel v krabici. Tato „krabice" přitom tvoří „podlahu," čelo postele, protější stěnu i strop nad ní. Částečně uzavřená je přitom i jedna z bočních stěn. Polouzavřený prostor nabízí ideální podmínky pro relaxaci například při čtení, ale také jiné intimní aktivity, které tak mohou zůstat do významné míry utajeny.

Celá postel je navíc velmi prakticky opatřena kolečky, takže ji můžete snadno přemisťovat nebo otáčet. Tento aspekt oceníte zejména pokud máte postel umístěnu například ve společných prostorech, a přes den byste ji raději ukrývali, například za stěnu. Je vidět, že Leroy Merlin není v branži designérství a architektury žádným nováčkem.

V duchu moderní doby je navíc postel složená z dílů, které si jednoduše sestavíte sami, takže pokud máte kutilského ducha, bydlení bude hrou od samotného začátku. S přiloženým názorným návodem bude stavba jako hra s legem. Ostatně, ani s barvami se zde designér nijak nekrotil. Celé provedení je v setý červené.

Na rozdíl od klasických postelí, Bed In Box nebudete moci při stlaní klasicky obcházet a upravovat, je proto nanejvýš vhodné volit praktické ložní prádlo, které nebude vyžadovat přílišnou péči. Ideální bude velká přikrývka pro dva, kterou po noci jednoduše roztáhnete, případně jen přeložíte tak aby zakrývala většinu postele. Ani klasickými peřinami ale samozřejmě nic nezkazíte, jen se možná při stlaní zapotíte u zúženého prostoru na jedné z bočních stěn. Ten totiž svými rozměry poslouží většinou spíš jen na tiché vyklouznutí z postele zatímco vaše drahá polovička ještě sní.

Zdroj a foto: www.treehugger.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30