Potřebujete si posvítit?

Dagmar
17.5.2011
  • Design

Se zajímavými produkty přišlo kanadské designérské studio molo. Kolekci nazvanou Hobo Lantern + bag (volně přeloženo jako Tulákova lucerna a vak) začali umělci na svém e-shopu prodávat 12. dubna - tedy první den Design Weeku v Miláně. Kolekce se skládá hned ze tří různých produktů - svítilny, tašky a korkových závěsných háčků. Tulákovu lucernu byste za bílého dne od vaku rozeznali jen stěží, ovšem jak přichází večer a světla ubývá, rozdíl je patrný okamžitě. Díky energeticky úspornému LED osvětlení se bílá taška změní v zářící lampion.

Hobo Lantern je přenosné svítidlo, k jehož tvorbě inspiroval designéry městský noční život v jednom z nejfrekventovanějších míst Milána v rámci týdne designu, v  tzv. „Zona Tortona". Lucerna není na první pohled rozeznatelná od obyčejné tašky přes rameno, ovšem po setmění ožívá pomocí LED osvětlení, které je implantované uvnitř a dere se na povrch skrz průsvitná vlákna.

Hobo Bag doplňuje zajímavou kolekci o tašku stejného tvaru a vzezření jako Hobo Lantern, jen v jiných, neprůsvitných odstínech. Taška je praktická, prostorná, s poměrně velkou nosností, kterou oceníte, pokud si budete chtít přinést domů spoustu informačních letáků o designových projektech, které Vás na Design Weeku zaujaly.

Kolekce byla prezentována v celku - lucerny společně s vaky zavěšené na korkových háčcích - vše na prodej. Jeden háček slibuje únosnost 1,2 Kg při zavěšení zepředu a 2,2 Kg při zavěšení zátěže ke zdi.

Zdroj a foto: molodesign.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30