Praha chystá další DesignSupermarket

Bc. Lucie Drahošová
8.12.2010
  • Design

Ve dnech 9. až 12. prosince proběhne v Praze letos již čtvrtý ročník festivalu DesignSupermarket, na kterém se tradičně představuje mladá, svěží, a především naše domácí česká tvorba z oblasti módy, doplňků, grafiky, sklenářství, produktového designu, nebo třeba knižního průmyslu. Pozitivní zpráva pro milovníky originálního tuzemského designu je, že jde o akci prodejní, takže cokoliv se vám bude líbit, si můžete za příslušnou sumu odnést domů.

V unikátním prostoru funkcionalistického paláce bývalého obchodního domu Perla v samém centru Prahy budete moci od čtvrtka 9.prosince po dobu pěti dní shlédnout to nejlepší z českého moderního mladého designu. Na čtvrtém ročníku festivalu DesignSupermarket se zde totiž představí domácí špička v oblasti designu. Jako obvykle se kromě zavedených jmen, jako Sistersconspiracy, Chatty, MUSET nebo LEEDA, představí i stovky produktů od nových tvůrců. Mladí designéři, kteří zatím nemají ucelené kolekce, se tradičně prezentují v rámci sekce Market Líba. Celkem budou k vidění díla pěti desítek talentovaných autorů a přestože jsou všechna na prodej, konzumní nakupování jako v supermarketu rozhodně nečekejte. Všechny výtvory jsou vysoce originální a luxusní. Pro účely této akce je navíc veškeré zboží ve slevě od 30 do 50 procent oproti kamenným obchodům, takže pokud jste zatím váhali, teď už není na co čekat.

Pokud se budete na DesignSupermarketu chtít zdržet trochu déle, s občerstvením si starosti nedělejte. Jako součást programu bude k dispozici kavárna, tentokrát i s bio-pohoštěním. Pro zájemce bude k dispozici knihovna, a držitelé akreditace festivalu budou mít pak zdarma i vstup do festivalového klubu Jazz Republic v podzemí Perly, který bude vůbec poprvé pro veřejnost otevřen.

DesignSupermarket můžete navštívit ve čtvrtek 9. a v pátek 10. prosince odpoledne - od dvanácti do jednadvaceti hodin, v sobotu od deseti ráno opět do devíti večer a v neděli přes den od deseti do sedmi. Akci pořádá občanské sdružení Tai.Lab společně s Fresh Films.

zdroj a foto: designsupermarket.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30