Prázdné talíře, které servírují pochoutky i bez jídla

Mgr. Sandra Vasková
8.11.2011
  • Design

Todd Borka vytvořil řadu vtipných talířků, které se hodí snad ke každé příležitosti. Tedy pokud máte stejný smysl pro humor jako tento umělec. Co kdyby Vám někdo naservíroval prázdný talíř a přitom plný dobrot? Tak takhle skutečně vypadá nový jídelní set od talentovaného Borka.

Jeho nádobí rozpoznáte snadno a rychle. A zřejmě jej budete chtít také pořídit na své stoly. Nejen že tím pobavíte každého hosta, ale budete o to raději spolu zasedat ke stolu a pořádat společné večeře i barbecue.  Navíc je to vzhledem k blížícím se Vánocům docela dobrý tip na dárek, nemyslíte? 

Talíře jsou dostupné ve čtyřech různých verzích - iPlate Import Food, iPlate Edit Food, iPlate Image Size a iPlate Ctrl Z. Prodávají se v sadě po 4, tudíž všechny verze obdržíte v jedné sérii. Talíře samotné byly vyrobeny v Číně, Todd jim dal jen svůj punc a šmrnc pomocí dokreslených vzorů. Nemusíte se však bát, že by se smyly, jsou odolné! Sám francouzský ilustrátor, který pracuje pro časopisy zaměřené na mládežnickou literaturu, dodává: „Rád obrázky dotahuji do dokonalosti pomocí speciálního softwaru na jejich úpravu. Většinu svého volného času trávím před PC obrazovkou a snažím se vše do puntíku vystihnout. Ale jsou samozřejmě chvíle, kdy se nad vším vztekám a nejde mi to."

Zdroj a foto: http://www.ulule.com/iplate/

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30