Přelomový kávovar Bodum Bistro uvaří to nejlepší kafe

Mgr. Sandra Vasková
5.2.2012
  • Design

Nový kávovar Bodum Bistro je moderní elektrický pomocník, který Vás přinutí stávat ráno s radostí z postele. Je jednoduchý, s uhlazeným designem a vysoce funkční. Kávové kapky v něm padají do izolované termosky, která tak nahrazuje obyčejnou skleněnou konvici, takže káva bude vždy teplá a připravená k okamžitému vychutnání.

Celý systém funguje velice dobře. Voda v tomto vařiči se ohřeje téměř na bod varu a je filtrována přes vnitřní oddělené potrubí ke kávové sedlině. Kávovar je současně obohacen o  nerezový filtr místo běžného papírového. Jako bonus je možné sledovat celou přípravu oblíbeného nápoje, zadní část kávovaru je totiž průhledná.  Jak se říká, v jednoduchosti je krása! To přesně Bodum Bistro vystihuje. Je kompaktní, obdélníkového tvaru a v elegantních barvách - černé, červené, žluté a bílé.

V mnohých kávovarech také dochází k pochybení a špatnému fungování odkapávacích systémů.  Pak si majitelé pochutnávají na hořké kávě či jen obarvené vodě.  V případě Bodum Bistra bylo myšleno na všechno, a tak mu byla dána do vínku i odnímatelná nádržka s vodou se silným topným tělískem v podobě spirály. Navazuje skleněná trubka, která během přepravy vody ke kávové sedlině ji udržuje v horkém stavu, na 90 stupních.  Zmíněný titanový nerezový filtr udržuje kávu čistou, s čerstvou chutí. Pak už může voda snadno kapat na kávu a filtrovat se do plastové termosky s dvojitou stěnou, opět z nerezové oceli, která neobsahuje žádné topné tělísko.

Samotná termoska je vybavena nálevkou, za pomoci které udržuje teplo tam, kde je ho třeba. Jednoduchým stiskem prstu ji lze snadno otevřít pro odčerpání šálku kávy. Bodum Bistro též přichází s různými bezpečnostními prvky. Například se aktivuje pouze při správném zasazení termosky na své místo. Její kompaktní tělo je celé pogumované i plastové a pojme kávu až do 1,2 l. Pro zájemce je na stránkách www.bodum.com, kde si toto zařízení mohou pořídit, uváděna i cena. Ta činí 199 liber.

Zdroj a foto: www.bodum.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30