Přeskládejte si schodiště pomocí lega

Mgr. Sandra Vasková
22.2.2012
  • Design

Možná byste se divili, kolik milovníků lega chodí po světě i mezi dospělými. Jedni takoví si nechali vystavět schodiště a zábradlí ve vlastním apartmánu z 20 000 kostek lega. O návrh se postaralo studio I-Beam, které na celém projektu pracovalo spolu s umělcem Seanem Kenneyem.

Společnými silami vytvořili příjemný prostor pro zadavatelskou rodinu, který je navíc obohacen o živé a pestré barvy.  Nově zrenovovaný podkrovní byt v New Yorku nyní jistě nemá napodobitele. Jeho schodiště se na první pohled vychloubá svou barevností, flexibilitou a je velmi zábavné. A co víc, když se majitelé rozmyslí, mohou si schodiště i zábradlí jednoduše přeskládat. Jak tvořivé a efektivní!

Zanedbaná nezůstala ani kuchyně. Ta byla vybavena severskou klasikou v podobě příslušenství značky Ikea, kde i skříně a další nábytek je lehce postříkán symbolickými barvami lega jako je modrá a červená. Posuvné stěny tu slouží jako výstavní stěny, které obyvatelům i návštěvníkům odhalují různé části domu, stejně tak moderní kuchyni v lesklém stylu. Velmi bohémský, tak by se ve zkratce tento apartmán dal popsat. A navíc tím vším dokazuje, že lego je dobré nejen jako dětská hračka, ale i stavební a designový materiál.

Zdroj a foto: inhabitat.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30