Příbor, který Vás přitáhne ke stolu!

Mgr. Sandra Vasková
19.2.2011
  • Design

Zábavnější stolování jste ještě nezažili! Plastové příbory, které nejsou jen praktickou pomůckou, ale též se mohou stát ozdobou Vašeho jídelního stolu. Za tuto inovaci je zodpovědné německé designérské studio Ding3000, díky němuž bude Vaše stolování mnohem záživnější.


Jak si můžete povšimnout, jednotlivé kousky tohoto příboru mají ve svém středu drobný výřez, díky kterému do sebe snadno a lehce zapadají, a dají se z nich také skládat docela zajímavé sošky. Navíc jsou k dostání v celé paletě různých barev - bílé, černé, fialové, růžové, zelené, světle i tmavě modré a žluté. Měří 205 mm a váží pouhých 32 gramů.

A jak se ke svému dílu vyjádřili samotní návrháři? „Příbor JOIN je více než jen nůž, vidlička nebo lžíce. Jedná se o dekorace na stůl, o magický mechanismus, který fascinuje každého," popisují. Jednotlivé části jsou vyrobeny z tzv. high-tech plastu - Ultramid ®. Ale nebojte se, hladovět nebudete! Tedy pokud Vás příbory nezaujmou natolik, že Vám budou více pro zábavu a okrasu než pro užitek.


Příbory byly vyvinuty ve spolupráci se společností BASF. Získaly také ocenění Design Plus Award a Interior Innovation Award na IMM v Kolíně nad Rýnem.

Zdroj a foto : www.konstantinslawinski.com, dezeen.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30