Příbory WMF změní vaše stolování

admin
13.11.2013
  • Design

Komu není lhostejná kultura domácího stolování, dbá na sladěný design veškerého nádobí od salátové mísy po příbory. A právě příbory od značky WMF svým designem zaujmou milovníky jak klasického stříbra, tak futuristických tvarů. WMF přesvědčí každého, že na detailu záleží i v případě příborů.

Představíme si několik modelů dostupných i na českém trhu. Vybírali jsme z nabídky příborů na e-shopu Kulina.cz.

Klasický dekor ve stříbře

Klasické tvary a dekor, celostříbrné nebo postříbřené provedení, to je jedna tvář příborů značky WMF. Některé modely se významně inspirují historickými slohy a mohou tak i dnešní domácnosti stylově pozdvihnout na patřičnou úroveň.

Vysoký styl příborů Augsburger Fadenmuster rozpoznáte na první pohled. Pregnantní tvar inspirovaný klasicismem a nitkový vzor po okrajích mluví samy za sebe. Dalším příkladem je model Fächer se zdobným secesním ornamentem. Tento fascinující oxidovaný dekor na rukojeti snadno zaměníte se starožitností. Vždyť ho WMF nabízí již od roku 1925.

Na takových skvostech nesmí samozřejmě chybět monogram hrdého majitele. Podívejte se na detaily a různé druhy gravírování příborů.

Moderní design z nerezu

Současní designéři nádobí a příborů hledají inspiraci v přírodních tvarech i geometrii, v domácím prostředí i exotických kulturách. Při volbě materiálu sahají po praktickém a téměř nezničitelném materiálu - nerezové oceli. WMF navíc vyvinula i ušlechtilou nerezovou ocel s vlastní registrovanou značkou Cromargan® a Cromargan protect®.

Model příborů Taika vyniká svými nezvyklými proporcemi a štíhlou siluetou. Přísné linie kontrastované oblými konci rukojetí navazují na asijské tradice a vysloužily si nejedno prestižní ocenění za design. Daleko robustněji a jakoby inspirované v daleké budoucnosti působí WMF příbory Vela. Poslední ukázkou neopakovatelného designu je model Virginia s nepopiratelnými přírodními vlivy. Na první pohled zaujme měkkými, asymetrickými tvary a kontrasty leštěných a matných povrchů.

Další ukázky neopakovatelného designu nejen příborů hledejte na stránkách Kulina.cz.

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30