Projekt RED FASHION: RED BOOK!

admin
16.11.2010
  • Móda

Proč  Red Fashion?

Je známo, že lidé, kteří nosí a mají rádi červenou, jsou velmi sebevědomí. Autoři projektu ještě přidávají nekonvenčnost a provokaci. Projekt Red Fashion má tedy inspirovat ostatní nosit červenou a samozřejmě jim zároveň dodat odvahu a sebevědomí.

Red Book

Jak už název knihy napovídá je tato kniha o červené barvě. Doslova. Tato unikátní kniha vznikla jako součást projektu Red Fashion. Pokud se ale už oblékáte a chystáte se do nejbližšího knihkupectví, musím Vás zklamat. Tuto publikaci v běžném prodeji nenajdete. Je to limitovaná edice, takže knihu získají buď tvůrci, kteří mají v knize uveřejněné svoje díla nebo nejrůznější designéři, návrháři, fotografové, módní obchody, galerie, architekti, atd.  Knihu jste mohli poprvé zaregistrovat na letošním Designbloku, říjen 2010.

A co v knize naleznete?

Kniha je sbírkou nejrůznějších zajímavých předmětů, kousků oblečení, doplňků  a spousta dalších věcí, které za poslední roky vznikly buď u nás v České republice,  a nebo v zahraničí. Co se týče rozvržení knihy, tak je rozdělená do tří částí: Red Facts, Red Inspiration a Red Gallery.

První část Red Facts je věnována faktům a zajímavostem okolo červené barvy. Např. její význam a symbol v náboženském a geografickém kontextu. Ve druhé části Red Inspiration najdete ty nejdůležitější a nejvýznamnější díla o červené barvě jak od českých, tak světových autorů (návrhářů, architektů, designérů). A nakonec v poslední části Red Gallery můžete vidět fotografie, na kterých je červená barva číslo jedna.

Hlavním partnerem projektu RED FASHION je Campari.

Zdroj a fotografie: redfashion.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30