Prosvícený nábytek

Bc. Lucie Drahošová
24.3.2011
  • Design

Taky v noci zakopáváte o všemožný nábytek, když si jdete pro svou obvyklou sklenici vody? Chybí vám v interiéru decentní zdroj osvětlení pro tu pravou romantiku? Nelákají vás klasické lampy, ale toužíte po originálním zdroji mírného světla? Pořiďte si prosvícený nábytek!

Když si pořizujete vybavení do bytu, obvykle potřebujete jak nábytek, tak osvětlení. Pokud se ale porozhlédnete mezi nejmodernějšími designovými trendy, zjistíte, že není problém opatřit si dva v jednom - nábytek prosvětlený decentním světlem. To nahradí bez problému drobnější lampy, bez kterých se pravděpodobně jinak neobejdete.

Pokud si prosvícený nábytek představujete jako nevzhledné, celoplošně zářící kusy fádních tvarů, pak jste na omylu. Takzvaná Bright Woods' kolekce z dílny italského tvůrce Giancarla Zemy obsahuje sedátka i konferenční stolek v dřevěném provedení. Tvarování je atypické - připomíná spíš jakési bochníčky tmavé barvy, kterými prostupují kruhovité pruhy světla.

Kolekce je vhodná jak do interiéru, tak i do exteriéru - všude, kde se vám bude hodit moderní design, a praktičnost decentního podsvícení.  Díky jemně svítícímu nábytku nebudete potřebovat pro večerní romantiku žádné tlumené lampy, vaše noční výlety do lednice nebo na toaletu se stanou bezpečnějšími, stejně jako se budou při mírném světle cítit jistěji vaše děti, které noční tmu nemají příliš v lásce. Zároveň jde o perfektní ozvláštnění nábytku, které bude obdivovat každá návštěva.

Pokud jde o barvy, jistě si vyberete. V nabídce je totiž hned několik odstínů podsvícení, od klasické bílé, přes růžovou, fialovou, až po oranžovou.

Zdroj a foto: inhabitat.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30