Prvotřídní vilka na karibském ostrově Bonaire

Mgr. Sandra Vasková
29.11.2011
  • Architektura

Luxusní dům od studia Silberstein Architecture má jméno Bonaire House a nabízí moderní vybavení, designový vzhled i krásný výhled na pláž. Zde si dosyta užijete své volné dny či přímo dovolenou. Dům na pláži je jako sen! A sen je také to, kde se nachází - je jedním z karibských ostrovů v Nizozemských Antilách.

Perfektně osvětlený, materiálně vyvážený a doplněný o velký venkovní bazén. Východy i západy slunce Vás zde budou vítat každé ráno a uspávat vždy večer, proto je tím nejvhodnějším místem pro relaxaci a odpočinek.  Hlavní obytná místnost je skutečně prostorná, doplněna o velké kruhové sofa. Barvy nábytku byly voleny ve světlých tónech a jasných odstínech, aby tak zvětšily už dosti rozlehlé prostory vily.  Nádherné voňavé dřevěné schodiště propojuje první a druhé podlaží domu. Nutno podotknout, že dřevo zde hraje významnou roli v doplňcích. Je i na podlahách a na stropu. Zdi jsou zde kamenné, právě v kombinaci s dubovým stropem. Kuchyně též neoplývá střídmostí, naopak se pyšní luxusním jídelním stolem. Ložnice pak překvapí jednoduchými, avšak elegantními postelemi.

Studio dokončilo toto architektonické dílo, které je jedním z nejlepších, jež bylo v poslední době k vidění.  Nejen proto, jaké architektonické prvky zvolilo, ale také za vnitřní dekorativní povrchové úpravy vysoké kvality. Ostrov Bonaire bude tedy známý nejen pro své přírodní krásy. Kromě moderního designu fasády nabídne i kontrast se zdejším středověkým stylem zpět. Všude naokolo spatří jeho hosté samou vodu, rušení nočního klidu zde tedy nehrozí.

Zdroj a foto: www.contemporist.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30