Ptačí hnízdo pro vaše sladké sny

Mgr. Sandra Vasková
20.4.2012
  • Design

Jestli se vám už teď ráno nechce z postele a musíte se všelijak přemlouvat, ani dál nečtěte. Anebo se pro jistotu vůbec nedívejte na přiložené fotografie, abyste záhy nelitovali Postel od společnosti O*GE CreativeGroup přímo vybízí, abyste si do ní lehli a už nikdy nevstali.

Je tak pohodlná a prostorná. Jako ptáčci mají svá hnízda, musíme i my mít nějaký prostor, kam složit hlavu a cítit se v bezpečí. Právě tohle všem majitelům dopřeje nové lůžko, které jakoby z oka vypadlo klasickým hnízdům. „Obří postel s názvem Birdsnest byla koncipována a vytvořena jako prototyp  pro nový, inspirující a zespolečenšťující prostoru. Zčásti nábytek, zčásti hřiště i pracovna, tento design se jistě v oblasti využití ložnic uchytí," predikují designéři uvedené firmy.

Postel měří v průměru 4,50 m a vleze se do ní až 16 lidí najednou. Co se vám teď honí hlavami, to jistě napadalo i návrháře, jen to umně schovali za dobře zvolená slova - postel slouží pro neformální setkávání! Nabízí měkké prostory, příjemné sezení i poležení a uvolněnou atmosféru... Velkolepá lože jsou k dostání ve dvou různých velikostech, druhá o rozměrech 3,20 m, a jsou k dispozici na objednávku. Po přečtení tohoto článku se ale už nyní obáváme, že jich bude na skladě nedostatek.

Zdroj a foto: oge-group.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30