Ralph Lauren kolekce léto 2011

Bc. Lucie Drahošová
13.6.2011
  • Móda

Ralph Lauren, to je jméno jednoho z předních světových módních návrhářů, ale také značky, která proslula především tričky zvanými polo - tedy tričky s límečkem. Přestože polo „objevil" Ralph Lauren před čtyřiceti lety, dodnes dominuje jeho kolekcím, a nejinak je tomu i v případě nové kolekce pro léto 2011, inspirované plachtěním.

Ralph Lauren, to je guru módních trendů, oblíbený celebritami i stovkami obyčejných smrtelníků po celém světe. Pravidelně produkuje několik svých módních kolekcí, jako je Polo/Ralph Lauren for Men, Ralph Lauren for Women, Double RL a Ralph Lauren Home, které inspirují a oslovují tisíce jeho zákazníků.

Nejnovější kolekce pro toto léto se nese ve sportovním duchu, inspirací byly návrháři údajně týmy jachtařů a vyznavačů plachtění. Barevně se nese kolekce v duchu námořnické modré, červené a bílé, ale k dispozici je i řada dalších barev. Jak už bylo řečeno, modely jsou inspirovány sportovními týmy, takže především pánská trička, mikiny i šortky jsou často opatřena čísly jako na dresech a názvy zemí, či jejich zkratkami. Typický je pak motiv hráče pola sedícího na koni, který najdete na všech modelech. Pánská kolekce obsahuje trička s límečky s krátkým rukávem v různých barvách, mikiny a šortky. Dětská kolekce v podstatě kopíruje nabídku kolekce pánské, s tím rozdílem, že je modelů o něco méně, a pochopitelně velikosti jsou značně menší, a o to roztomilejší. Pokud hledáte pro potomka stylové sportovní oblečení a nevadí vám připlatit si Ralph Lauren vás určitě nezklame.

Dámská kolekce je na rozdíl od pánské a dětské o poznání pestřejší, co se týče barev. Trička jsou mnohem variabilnější, řada z nich je opatřena potiskem, efekty jako je batika, případně má nějaký ze vzorků - většího či menšího rozsahu. Trička jsou k dispozici s krátkým i dlouhým rukávem, mají různě hluboké výstřihy, a zatímco motiv hráče pola sedícího na koni je přítomen na řadě z nich, číslování jako u pánské kolekce chybí, a pouze u minima modelů je například vlajka určité země. Jinak se ale kolekce stále drží v převážně sportovním duchu, bohužel nabízí pouze trička, a žádné jiné části oděvu. Přesto je kolekce velmi působivá, a určitě osloví. Navíc při ceně triček ve slevě v originálním obchodě od $50 je to skvělá koupě.

Zdroj a foto: ralphlauren.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30