Rubikova kostka nábytku v podání Fabia Teixeira

Mgr. Sandra Vasková
17.4.2011
  • Design

Fabio Teixeira je mladý tvořivý návrhář z Brazílie, který v poslední době doslova oplývá kreativitou i vtipem. Nyní se pochlubil s novým tabulkovým designem konferenčního stolku.

„Stolek pro obývací místnosti si klade za cíl přinést do obydlí či kanceláře funkčnost a snoubit stůl s malými prostory. Zároveň slouží jako velmi humorný a přizpůsobivý doplněk či nábytek, který umožňuje uživatelům libovolně pracovat s barevnými mobilními kusy. To znamená, že si jej může přizpůsobit podle představ. Stačí jen zpřeházet jednotlivé barevné dílky a je to," popisuje Teixeira.

Nelze si samozřejmě nevšimnout, že čerpal inspiraci z tolik známé a oblíbené hlavolamové hračky Rubikovy kostky. Zajímavostí je, že tento stavebnicový nábytek nebyl stvořen za pomoci lepidla. Dohromady jej drží jen dřevěné kolíky a hmoždinky, a přesto je dostatečně pevný. Jeho rozměry 526 x 526 x 520 mm. Použité materiály představují pláty překližky, které jsou upraveny lakovacím inkoustem. Vydařený nápad, který obohatí Vaše rodinné hnízdo.

Zdroj a foto: fabioteixeira.carbonmade.com

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30