Rybí bar Clancy svádí svými doplňky i atmosférou

Mgr. Sandra Vasková
10.3.2011
  • Interiér

Zářivé barvy a výhled na oceán. Výherní kombinace této přímořské restaurace. Na první pohled jde vidět, že se jeho stvořitel, jímž se stal Paul Burnham, držel hesla, které hlasá, že v jednoduchosti je krása. S brzkým příchodem léta potřeboval tento bar zoufale oživit! Stejně tak City Beach v Perthu, na které tato restaurace stojí, potřebovala znovu vyniknout a okouzlit novým designem. Posuďte sami, jak to dopadlo.

„Cílem bylo co nejvíce pozměnit stávající prostory, přetvořit je a učinit je jasnější a viditelnější," vysvětluje architekt Burnham. „Volili jsme co možná nejbohatší a nejjasnější barvy". Burnham navrhl také zaručeně originální textilní lustry a použil židle z Byron Bay, jež udávají tón zbytku interiéru, a vytváří tak zábavnou atmosféru 50. až 60. let. Stropy, které byly původně bílé, přemaloval uhelnou barvou, aby tak vyplnil velký a vysoký prostor. Spolu s tkaninovými lustry, které vypadají fantasticky a přitom velmi snadně, tak snižuje účinek objemu prostoru a vybízí návštěvníky k horizontálnímu pohledu, čili k úžasnému výhledu na oceán.

Burnham spolupracoval s Plumb Construction and Design na bodových světlech, které silně připomínají mořské živočichy Sasanky, a tím velmi vhodně podtrhl význam baru. Dále společně pracovali na podlahových detailech, které jsou spolu s osvětlením klíčovou součástí interiéru.  „Všechny kousky jdou opravdu dobře dohromady," říká Burnham, který se těší z konečného výsledku, jenž působí rušně, barevně i frivolně a hýří rodinnou i přátelskou atmosférou. Vše ještě navíc podtrhují nedaleké břehy moře a mořský vánek. Restaurace se jistě stane hojně navštěvovaným zařízením, které dokáže zpříjemnit denní i večerní posezení.

Zdroj a foto: indesignlive.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30