S IdeaPaint nezůstane vaše zeď nepopsaným listem

Bc. Lucie Drahošová
11.12.2012
  • Design

Taky vás jako děti bavilo kreslit si po sněhobílých zdech vašeho bytu? A pamatujete si, jak z toho rodiče nebyli vůbec nadšení? Teď je ale jiná doba, a zeď se naopak stává ideálním místem pro psaní poznámek, vzkazů, nebo kreslení. Díky IdeaPaint totiž můžete své výtvory kdykoliv snadno zase odstranit.

Málokterá plocha vám nabídne tolik prostoru, jako stěna vašeho pokoje. Obvykle se ale odvažujeme je krášlit maximálně plakáty či obrazy, a naopak jsme od malička vychováváni tak, že po zdech se prostě nepíše. Důvod je prostý - ze zdi vzkaz jen tak snadno neodstraníte, a výmalba už něco stojí. To se ale může změnit, pokud si pořídíte IdeaPaint.

IdeaPaint je speciální nátěr na stěny, který aplikujete stejným způsobem, jako když malujete pokoj klasickou barvou - to znamená válečkem, případně štětcem. Natřít jej přitom můžete na stěny, ale dokonce i na nábytek. IdeaPaint je k dispozici v průhledné barvě pro případy, kdy chcete zachovat barvu původního povrchu, ale třeba také v bílé, nebo černé. Po zaschnutí trvajícím sedm dní je pak povrch pokryt ochrannou vrstvou, ze které snadno setřením hadříkem odstraníte poznámky z firemní porady, milostný vzkaz od partnera, nebo umělecký výtvor vašeho dítka.

IdeaPaint můžete koupit i na internetu, kde výrobce kromě plechovek s nátěrem nabízí i sady fixů, se kterými se můžete realizovat, speciální hadříky, případně i další čisticí prostředky. Cena nátěrové plechovky u výrobce se pohybuje okolo 225 dolarů za plechovku, kterou pokryjete 50 čtverečních stop (4,6 metru čtverečních). Dvakrát tak velká plechovka pak stojí 350 dolarů. Nátěr ale obvykle pochopitelně neaplikujete na celé místnosti, stačí si vybrat jednu stěnu, výklenek, nebo kus nábytku, a informovat ostatní členy rodiny, že právě zde se mohou realizovat.

Proč tedy utrácet peníze za nástěnky, nebo ničit lesy pro výrobu papírových tabulí či poznámkových bloků, když si můžete poznámky psát neustále dokola přímo na stěnu, stůl nebo skříň?

Zdroj a foto: http://www.blessthisstuff.com/stuff/living/art-decor/ideapaint-write-on-any-wall/

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30