S Multiplem máte denně nový nábytek

Bc. Lucie Drahošová
28.5.2012
  • Interiér

Život je změna, a především doma, kde trávíme velkou část našich životů, s oblibou měníme, modernizujeme, upravujeme. Každá změna ale něco stojí, a tak obvykle nemůžeme mít nový interiér každý měsíc. Tedy pokud ovšem nevlastníte Multiplo. Díky jeho důmyslnému provedení teď můžete mít nový interiér každý den, a zadarmo.

Multifunkční nábytek především v malých domácnostech slaví velké úspěchy. Výborně ale poslouží kdykoliv, zejména pokud například určitý nábytkový prvek využijte jen výjimečně, a nevyplatí se vám tak do něj zvlášť investovat.

Stolek s židličkou v jednom, nebo pohovky které se mohou proměnit v postel, jsou už běžnou záležitostí. Co jste ale ještě neviděli, je pokrokové Multiplo. Multiplo nabízí možnosti, o kterých se vám rozhodně ani nesnilo. Jediná sada prvků dokáže vytvořit sedací soupravu s odkládacími stolky, trojici postelí, dva psací stoly (nebo jeden větší, třeba jídelní), nízké posezení či herní prostor, nebo manželskou postel se skříňkou i křeslem.

Italští designéři z HeyTeamu jako by si zahráli závod na téma „kolik kusů nábytku se dá vytvořit z jedné sady prvků". Konečný počet s ohledem na zachování úrovně designu je neskutečný, a ocení jej každý, kdo má rád změnu, nebo přemýšlí do budoucna. Multiplo se může měnit s věkem svého uživatele od uzavřeného herního prostoru pro nejmenší, až po manželskou postel. Stejně tak ale poslouží pro výjimečné návštěvy, které můžete uložit do psacího stolu - tedy hned potom, co jej transformujete do podoby lůžka. A oceníte ho, i pokud je váš prostor k žití omezený. V noci postel, ve dne posezení ve stylu čajovny - proč ne!

Multiplo je jednoduše fascinující, a to jak svou myšlenkou, tak zejména dotažením do konce, kdy vznikly návrhy reálně modifikovatelných prvků. Je to až neuvěřitelné, ale každá z variant vypadá famózně, je funkční, a designově originální. Jedinou vadou na kráse sady Multiplo je, že je prozatím ve fázi konceptu, a tak byť byste měli na účtu třeba tučnou sumu, domů si ho nepořídíte.

Zdroj a foto: www.treehugger.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30