Sada Love Hurts zahojí zlomené srdce

Bc. Lucie Drahošová
11.6.2013
  • Design

Co je to zlomené srdce pozná v životě snad každý z nás, někteří dokonce více než jednou. Hojení ran způsobených těžkým rozchodem nebo ztrátou milované osoby je přitom běh na delší trať. Díky krabičce záchrany Love Hurts ale můžete celý proces urychlit, a také si jej ulehčit. K dispozici k tomu budete mít čokoládu, alkohol, ale i kapesníčky.

Autorkou myšlenky i samotné „krabičky záchrany" Love Hurts je americká designérka Melanie Chernock, jejímž záměrem bylo vytvořit jakousi lékárničku pro případ potíží s láskou a vztahy. Sada Love Hurts obsahuje vše potřebné pro překonání bolesti ze ztráty milované osoby, od prostředků k uklidnění, jako je vodka, čokoláda, bonbony ve tvaru srdce s vtipnými nápisy, relaxační svíčky včetně sirek, pěna do koupele, přes CD s vybranou hudbou, až po krabici kapesníků, které by měly být ale vždy až krajním řešením.

Souprava Love Hurts v sobě nese zejména značnou dávku humoru, která je při vyrovnávání se s nevydařenými vztahy stěžejní. Sada se tak může stát vhodným přátelským dárkem, pokud se rozchod dotkne někoho z vašich kamarádů, ale i pojistkou pro případ, že těžká situace dostihne vás samotné. Nemusí přitom zdaleka řešit jen nepovedené vztahy, ale pomůže třeba i při výpovědi z práce, nevydařené zkoušce ve škole, nebo kdykoliv, kdy se budete cítit bezradně až zoufale.

Samozřejmostí je kompletně stylový design celé sady, kdy veškeré potřeby jsou umístěny do bílého kufříku s červeným srdcem a bílým symbolem křížku v jeho středu. Tento motiv (srdce s křížkem uvnitř) přitom pak dále pokrývá i každý z kousků uvnitř krabice, a tedy sirky, CD, svíčka, čokoláda i alkohol mají speciální originální balení, které si určitě také zamilujete.

Jediná nevýhoda celé sady je, že zatím není komerčně vyráběna, a tudíž si ji nemůžete zakoupit. Než to bude možné, můžete si ale zkusit vyrobit vlastní podobnou sadu záchrany, a třeba její obsah ještě vylepšit.

Zdroj a foto: http://design-milk.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30