Senzační Grace Hotel na Santorini ostrovech

Mgr. Sandra Vasková
23.9.2011
  • Travel

Perfektní destinace v Řecku, která se nachází na pozadí krásných modrobílých ostrovů Santorini, na nejjižnějším ostrůvku Kyklad. To je pravé místo pro domov luxusního pětihvězdičkového hotelu exkluzivního typu  jako je Grace Hotel, který patří mezi 101 nejlepších hotelů světa. Díky své strategické poloze ve velmi oblíbené vesničce Imervigli, která je situována nad hluboký kráter Caldera, jenž se zde vytvořil z propadlé sopky. Luxusní resort Vám nabídne také velkolepý výhled na Egejské moře i na emotivní západy slunce.

Ubytovací komplex se nachází pouze dva kilometry od hlavního města ostrovů - Fira. Zahlédnout odsud mohou hosté také skálu Skaros, na které leží vyhlášená benátská zřícenina hradu. Ostrov, na kterém se rozprostírá, má dlouhou historii založenou na sopečné činnosti, která se postarala o vzhled ostrovního okolí. Ubytování je zde hned několika kategorií, ze kterých si můžete vybrat tu Vaši. Služby a veškerý servis je pochopitelně nadstandardní, doplněn o mnohé, např. restaurace, bary i hudbu ruku v ruce s odpočinkem a soukromím.

Při návštěvě Vás přivítají vynikajícím šampaňským, využít můžete dva nekonečné průzračné bazény s přilehlými salonky a navečeřet se při pohledu na západ slunce. Dále tu lze navštívit velmi luxusní fitness centrum a pronajmout si třeba jachtu či helikoptéru pro prohlédnutí krás ostrovů z nebeských výšek. Ubytování se pohybuje zhruba od 325 do 1450 euro za noc na osobu.

Zdroj a foto: www.santorinigrace.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30