SHOOTING FASHION STARS

admin
21.10.2010
  • Móda

Letos již po několikáté Česká republika ukáže, že se u nás rodí spousta mladých a nadějných módních designérů. Přesvědčíme laiky i odborníky o tom, že česká móda a design jsou na profesionální úrovni stejně jako například v Milaně nebo v Londýně.

Tento projekt má dát možnost mladým návrhářům představit se médiím a široké veřejnosti se svojí prací a dostat se do podvědomí lidí.

Každé dílo, každá kolekce a každý model vypadají naprosto odlišně, ale budou spojeni jednotnou linkou dramaturgie.

Projekt Shooting Fashion Stars je rok od roku stále více navštěvovanější a přichází spousta diváků nejen z řad laiků, ale i odborníci, designéři, architekti nebo také studenti, kteří hledají inspiraci pro svá budoucí díla.

Není však bohužel možné dát prostor projevit se v plné míře všem nadaným návrhářům a proto vznikl SFS guardians, což je porota, která dostala nelehký úkol, z mnoha talentovaných vybrat pouze několik. Vybrali čtyři umělce a právě oni dostanou šanci předvést to nejlepší z jejich děl na Shooting Fashion Stars Show.

Můžeme se těšit na kolekci značky Dvojitá od dua návrhářů Veroniky Průšové a Jana Zemana, dále se představí Zuzana Kubíčková, Mirka Talavašková nebo také Zuzana Sedmidubská se svoji bio kolekcí Stripes.

Od roku 2005 je módní show Shooting Fashion Satrs zapojena do projektu Design Blok jako jejich doprovodná akce.

 

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30