Skleník.....tak trochu jinak!

Mgr. Sandra Vasková
25.10.2011
  • Design

Tento skleník není tak úplně pro květinky, ale zato je to designový kousek, jehož hlavním smyslem je naplnění touhy po čerstvých bylinách. A to si můžete splnit přímo ve Vaší kuchyni. Dokonce i jeho tvar byl pro růst bylinek vhodně přizpůsoben. Rostliny jsou sázeny po vnitřním obvodu skleněné nádoby kolem otvoru, který umožňuje nejen snadný přístup k rostlinám a prostup světla od žárovky, ale také zajišťuje přiměřenou cirkulaci vzduchu, čímž napomáhá k vytvoření přirozeného mikroklimatu.

Skvělá myšlenka, jak využít jinak odpadní světlo žárovky, kterých máme všichni kolem sebe plno. Svítidlo Skleník získalo cenu šéfredaktorů Designbloku 2011 za nejlepší prototyp designéra a cenu katedry užitého umění na VŠUP. Pokud by někoho tento nápad skutečně nadchl, má možnost si jej zrovna objednat na emailové adrese info@glasshouse.cz.

Světlo ve skleníku lze libovolně korigovat. Zdrojem a součástí produktu je 100W E27 a stmívač. Průměr desénového originálu je 54 cm a výška pak 38 cm. Zaručeně s ním strhnete pozornost každé návštěvy.

Zdroj a foto: www.glasshouse.cz,www.krikri.cz

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30